Reliability Solutions odpowiada na problem utrzymania ciągłości ruchu w przemyśle i wysokich kosztów przestojów produkcyjnych. Poprzez zastosowanie algorytmów sztucznej inteligencji analizujących dane zebrane z urządzeń, start-up przewiduje możliwość zaistnienia awarii.

IC-Sec_logo

IC Sec odpowiada na problem cyberbezpieczeństwa sieci przemysłowych oraz infrastruktury krytycznej. System Scadvance składa się z oprogramowania oraz sondy sprzętowej, co zapewnia kompleksową ochronę zarówno w przypadku ultranowoczesnych fabryk, jak i starszego typu instalacji przemysłowych. Rozwiązanie dedykowane jest przede wszystkim firmom energetycznym, produkcyjnym i chemicznym.

cash director

Cash Director umożliwia cyfryzację procesów księgowych w małych i średnich firmach, pozwalając przedsiębiorcom efektywnie zarządzać płynnością finansową. Produkt zastępuje tradycyjne usługi księgowe oraz ułatwia właścicielom podejmowanie optymalnych decyzji finansowych pełniąc funkcję cyfrowego CFO. Platforma jest zintegrowana z rachunkiem bankowym i jest dostępna jako podstrona w serwisie banku, firmy energetycznej lub telekomunikacyjnej.

Take Task odpowiada na problem zarządzania rozproszonymi grupami pracowników. Start-up oferuję platformę do mobilnej komunikacji, tworzenia i dystrybucji zadań, a także zbierania informacji zwrotnych w przedsiębiorstwach, w których liczne grupy pracowników nie korzystają na co dzień z komputerów.

Challenge Rocket odpowiada na problem rekrutacji najwyższej klasy programistów. Start-up stworzył platformę SaaS służącą do automatycznej oceny programistów z wykorzystaniem testów o samoadaptującym się poziomie trudności. System w oparciu o technologię AI umożliwia przeprowadzanie szybkiej i wiarygodnej oceny umiejętności kandydatów.

Sinterit rewolucjonizuje przemysł poprzez wprowadzanie unikalnych rozwiązań w zakresie prototypowania i produkcji krótkich serii części zamiennych. Oferując rozproszonym zespołom konstruktorskim wysoko precyzyjne drukarki 3D w cenie produktu konsumenckiego, przyczynia się do demokratyzacji oraz optymalizacji procesu projektowania przemysłowego i lepiej niż konkurencja adresuje potrzeby klientów końcowych.